Bez celulitidy

Sníte o pevné, pružné a hladké pokožce?
Můžete ji mít už letos v létě!

Možná už nechcete zbytečně investovat do drahých krémů a prášků,
které mají samy o sobě nulový efekt?

Možná jste si koupily drahý přístroj na doma a efekt byl taky nulový? 

Už nechcete zbytečně utrácet peníze za věci, které stejně nefungujou? 

Pak jste tu zcela správně
!

Pokud patříte k ženám, které trápí celulitida a chcete si v létě bez studu obléci plavky a cítit se sebevědoměji a zároveň chcete, abyste  pochopily: 

– jak celulitida vzniká

– Jak s ní zatočit doma

– Jak se masírovat masážní baňkou

– a zároveň s tím nestrávit příliš mnoho času

 

Možná si teď říkáte, že je to nesmysl a od puberty Vám tvrdili, že celulitida je daná geneticky a že se s ní nedá nic dělat? Povím Vám příběh.

Celulitida je skoro pryč, otoky zmizely, pokožka je pevná a pružná, mám plno energie a nestydím se obléct si plavky a jít na koupaliště. O takové pokožce jsem vždy snila, řekla moje mamka. ALE! Vždycky to tak nebylo.

 

Mamka trpěla na celulitidu, její kůže vypadala jako želé a otékaly ji nohy. V tu dobu jsem vždycky přemýšlela nad tím, jak ji pomoci, aby si bez ostychu mohla obléct plavky, jít na koupaliště a nebýt naštvaná kvůli pomerančové kůži, kterou měla na stehnech a pozadí. 

 

Pořád naříkala: „no víš, ta moje celulitida, na to se nikdo nechce dívat“. A tak jsem dlouho přemýšlela, jak bych ji mohla pomoci.

 

Naučila jsem ji, jak se masírovat sama a jak s celulitidou zatočit tak, aby  pokožka byla pevná a pružná. Ukázala jsem si, jak za pomoci správné techniky a dalších věcí si pomoci hravě a jednoduše. Přijde Vám to nereálné?

 

podíváme se na to společně.

276A9150

Jmenuji se Kristýna,

 

Jsem specialistka na celulitidu a dva roky se věnuji  masážím proti celulitidě. 

Miluji svoji práci a každý den poznávám mnoho úžasných žen. Klientky se mě často ptaly. Jak si  mohu pomoci doma proti celulitidě? 

Máte tip? Čím mohu masáže podpořit? Co když nemám čas k vám chodit?  A tehdy se zrodil  nápad….co takhle vytvořit online návod, Ebook pro všechny ženy, které trápí celulitida, povadlá kůže a otoky.


Vytvořila jsem unikátní EBOOK, kde je ucelený návod na to, jakým způsobem si pomoci proti celulitidě z pohodlí domova, hlavně pro ženy, které nemají moc času.

 

Naučím Vás  to pouze za 989 kč. První krok jsi už udělala, teď jen stačí kliknout na tlačítko.

Tohle jsou výsledky mých klientek, které se řídily mými pokyny v domácí péči o pokožku.

D760BD3E-E4B4-4E7C-943D-E13ED0805D6C
9FEBFEC4-85F2-4517-8D8F-F288AC7DEE1C

Představte si, že krásnou pokožku můžete mít i vy! Už letos v létě.

Stačí se naučit pár postupů a mít informace na jednom uceleném místě a rozdíly na pokožce poznáte v zrcadle. 

Zaplesá peněženka a váš diář, protože vám přesně řeknu, co kdy dělat a nebudete muset vyhazovat peníze za drahé doplňky stravy, které nefungují.
Pojďte objevit kouzlo EBOOKU zatočte s celulitidou.

V tomto ebooku Vám předám nejen teoretický návod o celulitidě, ale hlavně praktické rady a tipy, které Vám ulehčí život a informace budete mít na jednom místě!


Co se v EBOOKU naučíte?

Co o EBOOKU říkají ženy?

Chi pochválit ebook, hodně cenných rad ohledně celulitidy... Moc mi pomohl, dělám vše dle postupu a celulitida se mi viditelně zlepšila. Dokonce si toho všimlo i moje okolí. Děkuji!
Renata Konečná
Specialista prodeje ve zlatnictví
Bára Ebook mi přišel moc prospěšný a jsem vděčná za veškeré informace, které mi dal. Nyní jsem si jistá, že celulitida se dá ovlivnit a její viditelnost zlepšit. Aplikuji většinu rad, které jsem v něm nalezla a opravdu mám viditelné výsledky. Nejdřív jsem se bála času, který tomu budu muset věnovat, ale byla jsem rozhodnutá, že to chci. Nakonec je čas strávený se sebou a pro sebe moc příjemný a cítím se skvěle. Moc děkuji, bylo to dobré rozhodnutí!
Barbora Lojkasová
podnikatelka

K dokonalé pokožce Vás dělí jen jedno kliknutí!
Získejte EBOOK ještě dnes! Klikněte na tlačítko níže


Své know-how Vám předám ve 40 stranách a několik videí.

Díky těmto informacím obsažených v ebooku jsem si vybudovala stálou klientelu a pomohla ženám, aby jejich pokožka nevypadaly jako želé a cítily se sebevědoměji.

Původně jsem tyto informace nechtěla nikomu dát, ale tímto způsobem mohu pomoci více klientkám, pro které už na masážích nemám prostor. Každá přece chceme krásnou a pevnou pokožku.

.

Na co se v EBOOKU můžete těšit konkrétně?

Zjistíte tipy a triky v péči o svůj lymfatický systém.

Zjistíte, jaký máte typ celulitidy.

Vybudujete si jednoduše pravidelný návyk v péči o sebe.

Už nikdy nebudete svému lymfatickému systému ubližovat a zhoršovat si celulitidu.

Pochopíte, proč jsou důležité různé doplňky stravy a co zařadit do jídelníčku.

1682760618

Cenu Ebooku je 989 Kč.

BONUS 1
Budete přesně vědět, co a kdy dělat a tento rozvrh budete mít vždy po ruce.

BONUS 2
Zjistíte, jaké potraviny jsou ty nejlepší proti pomerančové kůži. Poradím Vám, jednoduché a nenáročné pokrmy na přípravu a hlavně, jaké potraviny zařadit do jídelníčku.

EBOOK s bonusy se mi líbí, Chci do sebe investovat teď hned!