Bez celulitidy

Díváš se na sebe do 
zrcadla a  

jsi frustrovaná z celulitidy?

Rozumím ti a mám pro tebe řešení!

Asi ti čtu myšlenky, ale od mých klientek, které trápí celulitida vím, že investovat do drahých prášků a přístrojů, který slibují odstranění celulitidy se určitě nevyplatí. Mám pro všechny ženy univerzální řešení, které je dostupné v podobě tohoto EBOOKU .
Tento ucelený a přehledný návod Vám pomůže zatočit s nenáviděnou pomerančovou kůží.

Pokud patříš i ty k ženám, které trápí hrudky a nevzhledné dolíčky a chceš si sebevědomě užít pohled do zrcadla,  je tento ebook přesně to, co jsi hledala.

 S tímto pomocníkem proti celulitidě konečně pochopíš:

 •  Že s celulitidou můžeš zatočit a nebudeš se bát si v létě obléct plavky
 • pomocí EBOOKU zatočíš s celulitidou doma, bez nutnosti dojíždění na procedury do salonu , nebo investování do drahých prášků nebo přístrojů
 • Objevíš kouzlo masážní baňky a pomocí masážních technik navrátíš své pokožce  pružnost a tvá pokožka bude vitální.

Určitě ti tvrdily, že s celulitidou se nedá nic dělat a bohužel je daná geneticky…. 

ALE NENÍ TO PRAVDA...

Povím ti krátký příběh.

Mamka trpěla na celulitidu, její kůže vypadala jako želé a otékaly ji nohy. V tu dobu jsem vždycky přemýšlela nad tím, jak ji pomoci, aby si bez ostychu mohla obléct plavky, jít na koupaliště a nebýt naštvaná kvůli pomerančové kůži, kterou měla na stehnech a pozadí. 

 

Pořád naříkala: „no víš, ta moje celulitida, na to se nikdo nechce dívat“. A tak jsem dlouho přemýšlela, jak bych ji mohla pomoci.

 

Naučila jsem ji, jak se masírovat sama a jak s celulitidou zatočit tak, aby  pokožka byla pevná a pružná. Ukázala jsem ji, jak si jednoduše pomoci podle správné techniky, masážní baňky a suchého kartáčování,  proti záludným otokům a nevzhledné pomerančové kůži.

Přijde Ti to nereálné? podíváme se na to společně.

276A9150

Jmenuji se Kristýna

Jsem specialistka na celulitidu a třetím rokem se věnuji  masážím proti celulitidě. 

Miluji svoji práci a každý den poznávám mnoho úžasných žen, kterým pomáhám cítit se lépe

Klientky se mě často ptaly. Jak si  mohu pomoci doma proti celulitidě? Máte tip? Čím mohu masáže podpořit? Co když nemám čas a peníze k vám chodit na masáže proti celulitidě?

Tento  unikátní EBOOK jsem vytvořila, abych pomohla co nejvíce ženám, protože vím, jak je celulitida frustruje.

 

Naučím Vás  to za 390 Kč.

 

První krok jsi už udělala, teď jen stačí kliknout na tlačítko.

Tohle jsou výsledky mých klientek, které se řídily mými pokyny v domácí péči o pokožku.

Představte si, že krásnou pokožku můžeš mít i ty!

Stačí ti, aby  ses naučila pár postupů a měla informace na jednom uceleném místě a z péče o pokožku si uděláš svůj pravidelný rituál a budeš ho milovat. 

 

Zaplesá tvoje peněženka, protože už nebudeš muset utrácet své vydělané peníze za drahé doplňky stravy, které nefungují a válí se ti zbytečně v šuplíku. 

 

Dovol si i ty objevit kouzlo EBOOKU  a  vyzraj nad celulitidou z pohodlí domova.

 

V tomto EBOOKU ti předám nejen teoretický návod o celulitidě, ale hlavně přesný a vyšperkovaný postup masáží, které zvládne úplně každá žena.

EBOOK budeš mít vždy po ruce a je opravdu reálné dosáhnout takového krásného výsledku, jako vidíš na fotce.

IMG_0464

Jak ti tento EBOOK ulehčí život?

Naučím tě to pouze za 390 kč.
První krok jsi už udělala, teď jen stačí kliknout na tlačítko.

Co o E-BOOKU říkají ženy?

Chi pochválit ebook, hodně cenných rad ohledně celulitidy... Moc mi pomohl, dělám vše dle postupu a celulitida se mi viditelně zlepšila. Dokonce si toho všimlo i moje okolí. Děkuji!
Renata Konečná
Specialista prodeje ve zlatnictví
E- Book Kristýny, je pro mě velmi kvalitní pomocník, jak můžu zatočit s celulitidou sama, edukativní videa která krásně navedou jak cvičit, masírovat, atd. Jako velmi vytížený člověk si mohu masáž udělat sama v pohodlí domova, kdykoliv mám čas a náladu a nemusím se nikam objednávat:) Pro mě užitečný pomocník, který mi ušetří spousty času.
MBA Romana Novotná
Manažerka
Ebook mi přišel moc prospěšný a jsem vděčná za veškeré informace, které mi dal. Nyní jsem si jistá, že celulitida se dá ovlivnit a její viditelnost zlepšit. Aplikuji většinu rad, které jsem v něm nalezla a opravdu mám viditelné výsledky. Nejdřív jsem se bála času, který tomu budu muset věnovat, ale byla jsem rozhodnutá, že to chci. Nakonec je čas strávený se sebou a pro sebe moc příjemný a cítím se skvěle. Moc děkuji, bylo to dobré rozhodnutí!
Barbora Lojkasová
podnikatelka

Od dokonalé pokožky tě dělí už jen jedno kliknutí!
Získej EBOOK ještě dnes! Klikni na tlačítko níže

Na co se v EBOOKU můžeš těšit konkrétně?

 • EBOOK ti poskytne osvědčené rady a techniky, které můžeš aplikovat z pohodlí domova a tak ušetříš spoustu času a peněz
 • Objevíš kouzlo lymfatického systému a poskytnu ti konkrétní návody, jak se zbavit otoků a bolesti a to ti přinese celkový pocit svěžesti 

A NAVÍC.......

 • Vybuduješ si jednoduše pravidelný návyk v péči o sebe a nebudeš muset  složitě vymýšlet co a jak kdy dělat, takže celulitidě a otokům dáš sbohem
 • Díky tomuto EBOOKU dosáhneš vytoužených výsledků , což ti dodá sebevědomí a pohodu, protože tvá pokožku se krásně zpevní 
 • Pochopíš, proč jsou důležité různé doplňky stravy v boji proti celulitidě a co přesně za živiny můžou tvému tělu chybět

Cena E-BOOKU
je 390,- Kč

Přes 2 roky jsem dumala nad tím,
jak svým klientkám ulehčit boj

s celulitidou.

A TU CESTU JSEM PRO TEBE
NAŠLA v podobě EBOOKU.

Naučím tě  za 390 kč. První krok jsi už udělala, teď jen stačí kliknout na tlačítko.

 • Říkáte si, zda se Vám tato investice do sebe vyplatí? Je to pro vás hodně peněz?
 • Zeptám se Vás jinak… Kolik peněz ročně vyhodíte za prášky a přístroje, které nefungují a zbytečně se Vám válí doma a navíc stály tisíce korun?
 • Investice do ebooku je oproti tomu jen pár drobných a navíc si EBOOK můžete vzít všude sebou

EBOOK se mi líbí, Chci do sebe investovat teď hned!